Arama:  

KATEGORİLER

DİĞER BİLGİLER

MARKALAR
Carpex
Turtle Wax
Car Freshner
Glade
Rally
Gecko
T&K Senior Class
Gojo
Types
GD24
Pufi
Narva
Işın
Bosch
Diyala
Çeşitli Oto Aksesuarları
Jope
Çeşitli Oto Bakım Ürünleri
Speedol
WD-40
STP
Armor All
Lisanslı Ürünler
Çeşitli Kişisel Ürünler
Deep Fresh
Silver
Johnson's
Selin
Boğaziçi - Duru
EyüpSabriTuncer - Kartopu
Arko
Nivea
Adidas
Caldion
Equal
Jagler
Dunlop
Slazenger
Brut
EC1
Head & Shoulders
Blendax
Pantene
Rejoice
Hobby
Dove - Palmolive
Gillette
İpana
Clinomyn - Colgate
Oral-B - Banat - Difaş
O.K.
Durex
Orkid
Duracell
Energizer
T.Tec

 
NIVEA DEODORANT
4005808828838
8.55
 stokta yok      

ÜRÜN AÇIKLAMA

NIVEA Deodorant Aqua Cool For Men, ter kokusuna karşı gün boyu çarpıcı ferahlık veren bir deodorant koruması sağlar. Antiperspirant formülü sayesinde aynı zamanda gün boyu kuruluk sağlar. çarpıcı bir kokusu vardır. Formülü boya ve koruyucu madde içermez. Cilt ile uyumu dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır. NIVEA bakımını ve güvenilir deodorant korumasını bir araya getirir.
NIVEA Deodorant Dry For Men antiperspirant formülü sayesinde gün boyu kuruluk sağlar. Doğal, hafif bir kokusu vardır. Formülü alkol, boya ve koruyucu madde içermez. Cilt ile uyumu dermatolojik testlerle kanıtlanmıştır. NIVEA yumuşak bakımını ve güvenilir deodorant korumasını bir araya getirir.
24saat etkili Nivea Deodorant Dry, terlemeye karşı güvenilir deodorant koruması ile NIVEA bakımının ideal birleşimidir. özel antiperspirant formülü terlemeyi düzenleyerek koltuk altınızın kuru kalmasını sağlar. Doğal bir koku içerir. Alkol içermez. Boya ve koruyucu madde içermez. Cilt ile uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir. Ozon tabakasına zarar veren gazlar içermez.
24 saat etkili etkili Nivea Deodorant Pure hem etkili kuruluk sağlar hem de cildiniz ve giysileriniz üzerinde iz bırakmayan antiperspirant formülü ile NIVEA bakımının ideal birleşimidir. Boya içermez. Cilt ile uyumu dermatolojik olarak test edilmiştir. Ozon tabakasına zarar veren gazlar içermez.Ürünlerle ilgili yorum yapabilmek için oturum açmanız gerekli.
Henüz sitemizin kayıtlı kullanıcısı değilseniz hemen kayıt olun...


 

ALIŞVERİŞ SEPETİ
 

HABERLER
Carpex Hava Tazeleyici ...
Carpex Lastik Tamir Kiti ...

EN ÇOK İZLENENLER